WhatsApp
Telefon
Yol Tarifi

Masaj Spa

Masajlar

İsveç masajı - 40 dak, Aroma therapy masajı - 45 dak. Reflexology (ayak) masajı - 30 dak. Medikal sırt masajı - 30 dak. Parafin kürü (bölgesel) - 20 dak. Bali masajı - 60 dak. Sport masajı - 50 dak. Doris spa masajı - 90 dak. Relax masajı - 50 dak. Kese + Köpük masajı - 25 dak. Doktor balıklar (sivas) - 30 dak. 

Vücut Bakımları

Deep sea salt scrub peeling - 20 dak. Peloid (termal çamur) tüm vücut bakımı - 20 dak. Yüz maskesi (termal çamur) - 25 dak. Yüz maskesi + Yüz masajı - 35 dak. Parafin el bakımı - 25 dak. Parafin ayak bakımı - 25 dak

Parafin 

El ve ayak bakımında kullanılan doğanın hikmetlerinden bir tanesidir. Parafin kimyasal maddeler içermeyen tamamen doğaldır. Tüm el ve ayak bakımı sıcak parafin cildinizin bebek gibi yumuşacık olmasını sağlayacaktır. 20 dakika sürecek parafin işlemi sayesinde, cildiniz kaybettiği nemi tekrar kazanır, parafin içeriğindeki E vitamini ile beslenip canlanır.

Medikal Masaj 

Ağrıları gideriyor, kan dolaşımını düzenliyor, iç organları rahatlatabiliyor. Son yıllarda önemi giderek daha iyi anlaşılmaya başlayan ve doktorların reçetelerine girmeye başlayan medikal masaj pek çok rahatsızlığın giderilmesinde önemli bir rol oynuyor. Medikal masajın kastaki yorgunluk ve ağrıları azalttığı bilinen bir gerçektir. Kasların toparlanmasını sağlarken, biriken toksin maddelerin atılımına yardımcı olmaktadır. Kireçlenmelerde etkili olan medikal masaj, spazm ve krampları da önlemektedir. Sinir sistemi üzerinde de olumlu etkileri görülmektedir. Uykusuzluk, stres, yorgunluk gibi kent yaşamının getirdiği olumsuz etkilere karşı iyi bir çözümdür.

Masaj Spa